Bosch EXPERT EXSR18V-90FC akkus fúró-csavarozó adapterekkel (2 x 4.0 Ah Li-ion akkuval, L-BOXX-ban)
18 V, 65 Nm, 0-630/0-2100 ford/perc
Cikkszám:
06019R2001
Márka:
Bosch
A termék az alábbi kategóriákban található:
Bosch 18 V -os Li-ion akkus fúró-csavarozók, ütvefúró-csavarozók
Leírás
  • 6 az 1-ben sokoldalúság: sokoldalú rendszer 18 V-os FlexiClick fúró-csavarozóval és könnyen cserélhető tartozékokkal.
Szállítási terjedelem:
  • L-BOXX 136 (1 600 A01 2GO)
  • betét L-BOXX 136-hoz
  • GFA 18-W Professional sarokadapter (1 600 A01 3P7)
  • GFA 18-M Professional fém fúrótokmány-adapter (1 600 A01 3P6)
  • GFA 18-E Professional excenteradapter (1 600 A00 1SJ)
  • GFA 18-H Professional fúrókalapács-adapter kiegészítő fogantyúval (1 600 A00 3NF)
  • mélységütköző
  • GAL 12V/18V-80 gyorstöltő (1 600 A03 7CH)
  • 2 x EXBA18V-40 akkumulátor, 18 V, 4.0 Ah
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Forgatónyomaték (puha/kemény): 36 / 65 Nm
Üresjárati fordulatszám: 0-630 / 0-2100 ford./perc
Fúrótokmány befogási tartomány, min./max.: 1,5 / 13 mm
Súly akku nélkül: 0,92 kg
Nyomatékfokozat: 21
BITURBO: nem
Munkalámpa: van
Az erőteljes EXPERT EXSR18V-90FC 6 az 1-ben sokoldalúságot kínál az egyszerűen cserélhető fúró- és csavarozótartozékoknak köszönhetően. A sokoldalú Bosch Professional FlexiClick rendszer tagja, amely megfelelő felszerelést biztosít a munkavégzés során felmerülő nehézségek leküzdéséhez. Az egyedülálló GFA 18-H fúrókalapács-adapterrel a szerszám SDS plus fúrókalapáccsá alakítható, így az alkalmas beton ütvefúrására akár Ø10 mm-ig. A szerszám fokozott védelmet nyújt: a Kickback Control funkció minimálisra csökkenti a sérülés kockázatát a bit elakadásakor. A precíziós kuplung a beállított nyomatékszint elérésekor blokkolja a felülbírálást. Mindkét funkció be- és kikapcsolható. A FlexiClick rendszernek köszönhetően kevesebb felszerelést kell a helyszínre szállítani. A FlexiClick tartozékokkal eseti feladatoknál kiválthatók a célszerszámok. Bosch Professional FlexiClick rendszer – tökéletesen felszerelve a professzionális munkához.
Tökéletes mindenféle csavarozási és fúrási alkalmazáshoz fában, fémben és (a GFA 18-H-val együtt) betonban, falazatban és kőzetben. Kompatibilis a Bosch Professzionális 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor rendszerrel.
Több alkalmazás: Az excenteradapter lehetővé teszi az élekhez és a falakhoz közeli munkát, míg a sarokadapter használatával a fúrócsavarozó sarokfúróként használható. Ezek az adapterek 16 pozícióban rögzíthetők 360°-os szögben elfordítva, anélkül, hogy a szerszámról le kellene venni. Fejhossza mindössze 136 mm, maximális nyomatéka pedig 65 Nm, így egy nagyon kompakt és nagy teljesítményű szerszám áll a rendelkezésedre.